Wszystko zaczęło się od …pasji.

Tak, to prawda. Tym razem nie jest to wyświechtany banał. Algomedia to w dużej mierze ludzie, o których się czasem żartuje, że przekładają świat wirtualny nad realny. Część kadry to pasjonaci Internetu. Badający na co sobie mogą w tym świecie pozwolić.

Tworzenie firmy takiej jak nasza opiera się w 95% na utalentowanych pracownikach. Cała trudność polega na ich znalezieniu. Nam się to udało. Dzisiaj, dla Algomedia pracują – wierzymy, że – najlepsi ludzie.

Już na początku naszej drogi ustaliliśmy wartości jakie chcemy reprezentować: uczciwość, najwyższy standard obsługi, pozytywne nastawienie. Stosujemy je do wszystkich naszych klientów i siebie nawzajem. Przynosi to korzyści, i naszym klientom, i nam samym.

Początki, jak to zwykle bywa, były trudne. Dzisiaj jednak Algomedia to prężny gracz na swoim rynku. Zdolny do obsługi najbardziej wymagających klientów.

Marzy nam się utrzymać dotychczasowe tempo rozwoju. Recepta jest prosta: nasz rozwój to każdy zadowolony klient, który z naszej pracy ma wymierne korzyści. Tego się trzymamy.