POZWÓL KLIENTOM ZNALEŻĆ TWOJA STRONĘ

W Algomedia płacisz tylko za efekty. Dopiero gdy zobaczysz swoją witrynę na wysokim miejscu w wyszukiwarkach. To najbezpieczniejsza forma marketingu internetowego.

Jak działamy?

 1. Dobieramy słowa kluczowe.Takie, które wpisują Twoi potencjalni klienci. Dokładnie sprawdzamy, w jaki sposób szukają informacji o Twoim produkcie czy usługach. Dzięki temu osiągasz zyski. Twoją witrynę odwiedzają osoby najbardziej zainteresowane zakupem.
 2. Optymalizujemy Twoją stronę WWW. Jest przejrzysta dla Twoich klientów i przyjazna dla wyszukiwarek.
 3. Tworzymy ogromną liczbę linków.Prowadzą wprost do Twojego serwisu. Twój ranking w wynikach wyszukiwania gwałtownie rośnie
 4. Twoja witryna jest w TOP 10 w wynikach wyszukiwarek dla dobranych słów kluczowych i fraz. Upewniamy się, że zostanie tam na długo.
 5. Dajemy Ci dokładną informację: wysoką pozycję masz na konkretną frazę i słowo kluczowe

Co możemy Tobie zagwarantować?

 • Twoją witrynę będzie odwiedzać więcej kwalifikowanych klientów – takich, którzy są naprawdę zainteresowani Twoimi produktami i usługami. Poczujesz to!
 • Uczciwe pozycjonowanie. Nie będziesz z dnia na dzień na wysokich miejscach. Nasza fachowość sprawi, że pozycja Twojej witryny będzie systematycznie rosła. Znajdziesz się w TOP 10 i co najważniejsze…znajdziesz się tam na długo. To najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie. Nie będziesz się już obawiał nagłych spadków.
 • Zapłacisz nam dopiero jak będziesz w TOP 10 w wynikach wyszukiwania.

Szczerze o pozycjonowaniu

Pozycjonowanie to branża hiperkonkurencyjna. Obrosła w wiele mitów i niedomówień. My chcemy być z naszymi klientami do bólu szczerzy. Opracowaliśmy krótki podsumowanie tego co musisz wiedzieć.

PLUSY

 • ·Zostaniesz zauważony. Żadna znacząca firma nie jest poza pierwszą stroną w wynikach wyszukiwania.
 • Mniejszy kosztniż w kampanii linków sponsorowanych. Efekty zaś bardziej długotrwałe
 • Zdobywasz zaufanie.Wysokie miejsce w wynikach wyszukiwarek budzi zaufanie internautów. Potwierdziły to badania. Pozycjonowanie to proces, który zajmuje trochę czasu. Podobnie jest ze zdobyciem renomy. Ludzie instynktownie łączą te dwie rzeczy. Traktują wyszukiwarkę jak niezależnego doradcę.
 • Budujesz markę.Pierwsze miejsce z wynikach wyszukiwania to dla internautów znak, że „jesteś kimś”. Nikt nie uzna za lidera w branży firmę, która plasuje się na dalekim miejscu.
 • Twoja strona www jest lepsza.Nijako przy okazji. Pozycjonowanie wymaga nieraz zmian w serwisie. Prawie zawsze są one z korzyścią dla jego użyteczności.

MINUSY

 • Pozycjonowanie zajmuje trochę czasu. 2-3 tygodnie to tutaj oznacza: szybko. Bywa, że nie możesz sobie pozwolić na takie czekanie.
 • Zmiany na stronie. Jak w plusach – są przeważnie bardzo korzystne, ale..wymagają od Ciebie dodatkowej pracy.
 • Nie masz 100% gwarancji, że wszystko się uda. Prawda jest taka: nikt poza wąską grupą osób zatrudnionych w konkretnych wyszukiwarkach (np. Google)  nie zna dokładnie algorytmów. Jeżeli ktoś twierdzi, że posiadł taką wiedzę (niektórzy chwalą się, że mają „układy”) – kłamie. To ścisła tajemnica. Zagwarantowanie wysokich wyników dla każdej frazy jest niemożliwe. Dotyczy to popularnych albo mocno konkurencyjnych fraz.

Masz pytania?

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami, rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Tel.: (32) 743-91-31