Referencje

www.avisspc.com.pl

Uważam że firma AlgoMedia jest godna polecenia, usługa wykonana zgodnie z oczekiwaniami oraz w terminie. Dzięki firmie Algomedia moi przyszli klienci mogą teraz odnaleźć moją stronę internetową szybko i bez problemu.

Władysław Wróbel

www.niszczarki24.pl

Zgodnie z umową Firma AlgoMedia zapewniła mojej stronie wysokie pozycje wśród wyników wyszukiwania Google. Strona ku naszemu zaskoczeniu, po krótkim czasie znalazła się w ‘pierwszej 10’. Wszystkim tym, którym zależy na poszerzaniu „horyzontu” działania swojej firmy polecamy współpracę z AlgoMedia.

Jarosław Dalak

www.acperfect.pl

Jako Agencja Celna Perfect od dłuższego czasu współpracujemy z firmą AlgoMedia. W naszej współpracy cenimy sobie przede wszystkim profesjonalizm. Firma AlgoMedia sprostała wymaganiom rynku i sprawiła, że pozycja naszej strony internetowej znacznie wzrosła. W tym momencie nasza oferta jest naprawdę dostępna dla naszych klientów. Elastyczność to dodatkowy atut firmy z Chorzowa , która potrafiła dostosować się do naszych potrzeb i sprostać naszym wymaganiom.

Danuta Fidryk

www.baj.pl

Polecam tą firmę jako specjalistów w swej dziedzinie. Przez cały okres trwania współpracy na bieżąco jesteśmy informowani o postępach prac. W razie jakichkolwiek pytań konsultanci chętnie i profesjonalnie odpowiedzą na każde moje pytanie.

Brygida Jakimiak

www.dobre-ksiazki.pl

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę AlgoMedia, jako usługodawcę na rynku marketingu internetowego. Na przełomie ostatnich lat nasza współpraca przebiegła jak najbardziej pomyślnie, Firma AlgoMedia zajmuje się pozycjonowaniem naszej strony dobre-ksiazki.pl i mamy nadzieję, iż nasza współpraca w przyszłości będzie przebiegała jak do tej pory. Usługa została wykonana na wysokim poziomie. Dzięki wysokim pozycjom w wyszukiwarce udało nam się pozyskać wielu nowych klientów.

YoYo Marcin Olczykowski

www.artpol.org.pl

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą AlgoMedia. W niedługim czasie od podpisania umowy, moja strona znalazła się w czołówce wyników wyszukiwania. Dzięki temu, że zdecydowałam się na usługi firmy AlgoMedia, moja firma znacznie się rozwinęła i pozyskała nowych klientów. Gorąco polecam.

Monika Włodarz